Pasirinkite kalbą:
  1. Pradžia
  2. Apie bendrovę
  3. Paslaugos
  4. Mūsų klientai
  5. Kontaktai
http://cloudsolution.lt/modules/mod_image_show_gk4/cache/slideshow-img.bggk-is-146.png/104-slideshow/174-verslo-valdymo-sistemos
http://cloudsolution.lt/modules/mod_image_show_gk4/cache/slideshow-img.bggk-is-146.png/104-slideshow/175-it-infrastrukturos-prieziura
http://cloudsolution.lt/modules/mod_image_show_gk4/cache/slideshow-img.bggk-is-146.png/104-slideshow/173-interneto-svetainiu-gamyba
«
»

individualios valdymo sistemos (VVS)

jūsų verslui!
ypatingai paprastas valdymas
paslaugų lankstumas
plečiamumas ir dinamiškumas
maksimalus saugumo lygis
plačios kontrolės galimybės

siūlome užsisakyti


it infrastruktūros priežiūrą ir aptarnavimą
IT sistemų konfigūravimas bei optimizacija
kompiuterinės/programinės įrangos, serverių ir kt. vertinimas
identifikuojame IT ūkio silpnąsias grandis
šaliname techninius gedimus

pasirinkite mus


jūsų įvaizdžio formavimui internete!
interneto svetainių dizaino kūrimas
turinio valdymo sistemos
svetainių optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)
atnaujinimas, palaikymas, priežiūra

Esate tikra profesionalų komanda, gebanti tiksliai nuspėti kliento poreikius, pasiūlyti originalius sprendimus ir idėjas. Linkime jums sėkmės.

Apie bendrovę

UAB Cloud Solution – nauja ir pažangi IT srities atstovė Lietuvoje, savo rankose laikanti platų IT projektų kūrimo paslaugų spektrą, sąžiningai klientų poreikius tenkinanti patyrusių specialistų dėka. Imlumas naujovėms, šviežios idėjos ir individualus aptarnavimas – tai, ką mes siūlome. Mūsų tikslas – teikti klientams tik ilgalaikę vertę turinčias paslaugas.
 
Mes kuriame įvairaus sudėtingumo internetinius projektus - diegiame verslo valdymo sistemas; atliekame IT infrastruktūros priežiūrą; kuriame interneto svetaines, elektronines parduotuves, įgyvendiname kitus, susijusius projektus.
 
Mes nuolat ir aktyviai domimės naujausiomis web tendencijomis ir stengiamės pritaikyti jas praktikoje. Bendraudami su klientais esame kantrūs, neskubame kritikuoti, diskusijos metu ieškome abipusiai priimtinų sprendimų. Mums svarbiausia – profesionalumas, laiku ir kokybiškai atliktas darbas bei greitas ir kvalifikuotas klientų aptarnavimas.

Verslo valdymo sistemos

Mes siūlome Verslo Valdymo Sistemas (VVS), paremtas debesų kompiuterija (WEB technologijomis).

Debesų kompiuterija diegiama dėl savo ypatingai paprasto valdymo, paslaugų lankstumo, plečiamumo ir dinamiškumo, maksimalaus saugumo lygio, plačios kontrolės galimybių, sistemos naudotojas nejaučia paslaugų apribojimo ar priklausomybės nuo jų pateikimo būdo, paslaugos sukuriamos ir teikiamos naudojantis virtualia infrastruktūra, todėl darbuotojai gali dirbti bet kur ir bet kada, kur tik yra internetas.

Verslo valdymo sistemos diegimas yra sudėtingas ir individualus procesas kiekvienai įmonei. Kadangi kiekvienas diegimas individualus ir dažnai reikalauja specifinių sprendimų, prieš įdiegiant Verslo valdymo sistemą Jūsų įmonėje, Cloud Solution specialistai atliks išsamią Jūsų įmonės verslo procesų analizę ir išrinks sprendimą, geriausiai atitinkantį Jūsų įmonės poreikius.

IT infrastruktūros priežiūra

Cloud Solution siūlo Jūsų organizacijos IT infrastruktūros priežiūrą bei aptarnavimą, techninių gedimų šalinimą, IT sistemų konfigūravimą bei optimizaciją.
IT infrastruktūtos aptarnavimo paslaugą teikiame tiek nuotoliniu būdu, tiek atvykę pas Jus.
 
IT auditas

Cloud Solution siūlo Jūsų įmonei atlikti IT auditą, kurio metu bus įvertinta Jūsų įmonės kompiuterinės ir programinės įrangos, organizacijos tinklų, serverių, IT saugumo sistemų ir antivirusinių programų būsena. Atlikę Jūsų organizacijos IT auditą, mes sužinosime Jūsų IT ūkio silpnąsias grandis, išsiaiškinsime, kokie darbo procesai gali būti vykdomi efektyviau, Jūs sužinosite tikslią savo IT infrastruktūros situaciją ir kaip realiai dabartinė Jūsų IT ūkio sistema atitinka Jūsų tikslus.

Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainė nėra vien Jūsų vizitinė kortelė internete — tai prisistatymas tikslinei auditorijai, kurią privalote pasiekti.

Svetainių kūrimas prasideda nuo Jūsų poreikių išsiaiškinimo, tikslų ir strategijos nustatymo. Atsižvelgiant į Jūsų pageidaujamos svetainės viziją, galime sukurti jos tikslų atvaizdavimą, taip pat patogią tinklalapio navigaciją bei interneto svetainės turinio valdymo sistemą. Sertifikuoti programuotojai, kūrybiški dizaineriai, SEO specialistai panaudos visas savo žinias, kad Jūsų įmonė būtų lengvai randama internete, o Jūsų interneto svetainė atrodytų ir veiktų nepriekaištingai. Siūlome tai, ko labiausiai reikia Jums, tai, kas didintų Jūsų pardavimus bei augintų įmonės įvaizdį internete.

UAB Cloud Solution teikia visas, su interneto sveitainių kūrimu, paslaugas:

◊ Poreikių analizė ir tikslų nustatymas;
◊ Interneto svetainės projektavimas;
◊ Funkcionalaus ir atitinkančio įmonės stilių interneto svetainės dizaino sukūrimas (pritaikymas);
◊ Turinio valdymo sistemos įdiegimas ir programavimas – pritaikymas pagal kliento poreikius;
◊ Interneto svetainės optimizavimas paieškos sistemoms;
◊ Interneto svetainės atnaujinimas, palaikymas ir priežiūra.

Mūsų Klientai

Susisiekite su mumis

UAB "Cloud solution"
Įmonės kodas: 302899677
PVM kodas: LT100007244416

Tel.: (+370) 674 20072
E-paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

* Visus formos laukus būtina užpildyti
Jūsų vardas(įveskite savo vardą)
E-pašto adresas(neteisingai užpildytas laukas)
Jūsų žinutė(būtina užpildyti)